klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Třetí den Dakaru byl hodně drsný.

  Bonver Dakar Project Byla jen o kilometr delší než předchozí rychlostní zkouška, ale o délku ve třetí etapě Rally Dakar nešlo. Byla nejdrsnější z dosavadního průběhu soutěže. Hlavně pro mimořádně těžké duny. Celý Bonver Dakar Project ale všechny nástrahy 3. etapy Pisco – Nazca překonal a pokračuje dál!

  8. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Triatlonistka Vodičková dražila pro nadaci

  VodičkováČeská triatlonová reprezentantka Radka Vodičková prožila úspěšnou sezonu, jejíž vrcholem byla olympiáda v Londýně a skvělé 20. místo. V závěru roku pak zářila v Asii a kromě náročných závodů se připojila i k několika charitativním akcím. Na jedné z nich vydražila olympijskou šusťákovku za téměř 120 tisíc korun.

  8. 1. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Druhá etapa přinesla zlepšení všech z Bonver Dakar Projectu!

  Dakar - ilustračníDuny, skoky přes ně, všude písek a horko, zkrátka už pořádný Dakar přinesla druhá etapa jihoamerického dobrodružství. Zatímco ta první měla pouhých třináct měřených kilometrů, nedělní nabízela už 242 ostrých km. A celý Bonver Dakar Project si v ní vedle velmi dobře. Všichni piloti nového závodnického uskupení si ve svých kategoriích polepšili!

  7. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Duny v Akjutu

  TomečekPísek, Duny, Sahara. Jedna z nejnáročnějších etap dnešního ročníku. Prakticky od začátku bylo jasné, že dnes se bude dělit pověstné zrno od plev. Jerome Pelichet, starý mazák a závodník se po mnoha hodinách doslova dokopal k prvnímu kontrolnímu bodu a dnešní etapu vzdal. Ostatní pokračovali dále. Pro mnohé to nebylo šťastné rozhodnutí. Přespí dnes v dunách. Před chvilkou přijel jeden z kamiónu Balai. Z něho doslova vypadli unavení Robert s Janom a plnou kabinou závodníků co po cestě ještě ve včerejší! etapě posbírali. Robert říká, že dnes v noci spali mezi dunami spolu s nimi šestnáct posádek, co si ve výsledku pomáhali navzájem, aby se dostali ven. V dnešní etapě je druhý kamión Balai řízený Petrem Foltýnem.

  7. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Předkrm Rally Dakar zvládl celý Bonver Dakar Project

  DakarAni letošní Rally Dakar nebyla ve svému úvodu výjimkou – přinesla jen krátkou speciálku, která jen úvodní ochutnávkou velkých dramat. Všech osm závodníků startujících v barvách nového uskupení Bonver Dakar Project (Czech Dakar Team, KM Racing, Dakar Holland Team) zvládlo peruánskou trasu Lima-Pisco a už myslí na dnešní etapu, která bude první skutečnou.

  7. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Posádka H3 EVO 5 Zapletal-Marton končí

  ZapletalVčerejší etapa pro naši posádku začala malým zaváháním v měkkých dunách, ale podle slov Mirka Zapletala se poté dostali do velmi dobrého tempa a předjížděli jednoho soupeře za druhým. Po dvou třetinách RZ už před sebou nikoho neměli, ale najednou v motoru zarachotilo a ojnice řekla "stop" ! Včerejší noc strávili v poušti , kde čekali na odtažení. S konvojem doprovodných vozidel budou pokračovat do cílového Dakaru a odtud zpět do evropy.

  7. 1. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.