klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • V Praze se po Velikonocích rozhodne o mistrech v aquatlonu

  aquatlon sobotu 6. dubna se v Praze koná třetí díl Českého poháru v aquatlonu, který pořádá Česká triatlonová asociace. Závod s názvem Aquatlon Praha 2013 bude zároveň mistrovstvím republiky a vítězové se stanou národními šampiony. O závod, který je kombinací plavání a běhu, je už v tuto chvíli velký zájem a ve startovní listině figuruje přes 200 jmen.

  27. 3. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Mrazivému závodu dominovali Vágner, Liška a WINGS team

  offroad maratonÚvodní díl seriálu OffROAD Maraton 2013 se jel uplynulou sobotu v Mohelnici na severní Moravě. Pouze dvoukilometrová, ale náročná trať se střídajícím se stoupáníma klesáním, dala za mrazivého počasí zabrat všem jezdcům. Absolutní prvenství nakonec slavili čtyřkolkář Michal Vágner, motorkář Ondřej Liška a automobilový WINGS team se svým Broučkem.

  26. 3. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • V EXTRALIZE SE FANDÍ HLASITOSTÍ TAKŘKA 120 DECIBELŮ

  měření hlasitostiJako u startujícího letadla si mohou připadat hokejisté na některých extraligových stadionech během letošního play off. Právě tak hlasitě totiž dokážou fandit hokejoví příznivci. Partner extraligy Radegast vyslal na všechny stadiony, které letos zažily čtvrtfinále play off, měřiče s hlukoměrem. Absolutně nejhlasitější byli příznivci HC Vítkovice Steel, kteří rozhodující gól v prodloužení proti PSG Zlín oslavili hlasitostí 119,3 decibelů. Těšit se tak mohou nejen na titul „Nejhlasitější fanoušci play off", ale také na odměnu v podobě 1193 správně hořkých piv Radegast.

  22. 3. 2013 | Rubrika: Zimní sporty

 • OffROAD Maraton zahajuje sezonu 2013 v Mohelnici

  offroadmaratonPrvní závod čtrnáctého ročníku OffROAD Maratonu se jede již tuto sobotu 23. března 2013 v Mohelnici - Křemačově na severní Moravě. Na závodníky terénních aut, motorek a čtyřkolek, od dětských až po veteránské kategorie, čeká oblíbená a náročnější trať, která má i téměř trialové sekce. Na startu nebudou chybět favorité a mistři loňské sezony, kteří se včetně fanoušků mohou těšit na pořádně mokrou jízdu plnou bláta a klouzaček.

  19. 3. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Čas na golf teprve přijde

  KřížekNad golfovým hřištěm v Darovanském Dvoře krásně zasvítilo slunce. Neklamná známka toho, že jaro už je opravdu nadosah. Kovaný golfista sice hraje i na sněhu, co si budeme povídat, ale že by to byla nějaká zábava, to se říct nedá. Člověk si to prostě tak nějak nevychutná, to teplo chybí a pokud máte jiný názor, jste tak trochu extrémisté. Tedy, abych nikoho neurazil…v tom dobrém slova smyslu. Do skupiny extrémistů nepochybně patří jachtař David Křížek, který si tu a tam sám přeplave nějaký oceán a to na lodi, která je dle mého skromného názoru, vhodná tak na menší jezero. Já jsem ho zastihl právě na hřišti v Darovanském dvoře, kde si dal, první letošní hru.

  19. 3. 2013 | Rubrika: Golf

 • ČR Off Road Trial startuje na Kladně

  ilustrační - off road trialDo kalendáře "Kam za sportem" byly přidány termíny podniků letošního seriálu Mistrovství ČR v Off Road Trialu. Celý seriál sedmi závodů je vypsán pro terénní vozidla s pohonem 4X4 do celkové hmotnosti 3500 kg.

  14. 3. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.