• OffROAD Maraton: 24hodinový závod nově odstartuje v pátek!

offroad maratonLetošní šestnáctý ročník nejtěžšího závodu terénních aut ve střední Evropě odstartuje již v pátek 17. května v 16 hodin. Nejlepší posádky offroadových speciálů tak do cíle dojedou v sobotu ve čtyři hodiny odpoledne. Po dvouhodinovce motorek a čtyřkolek si závodníci i fanoušci užijí pořádný rockový nářez pod širým nebem, například se zahraničními kapelami BONFIRE a PRINCE ALFREDO AND THE WARRIORS. Vzhledem k velkému počtu účastníků upozorňujeme na uzavření hlavní příjezdové silnice do Dobřan ve směru od Starého Plzence, kde bude umístěno depo pro motorky a čtyřkolky i parkoviště pro návštěvníky.

14. 5. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

• Petra Krejčová ovládla náročného Krušnomana

KrejčováPrvní závod seriálu Ford Czechman Tour Českého poháru v dlouhém triatlonu je minulostí. Krušnomana v Klínech u Mostu ovládla mezi ženami Jihočeška Petra Krejčová. Ta po závodě přiznala, že se při běhu do sjezdovky raději nedívala moc dopředu. Když protnula cílovou pásku, těšila se hlavně na bábovku a sprchu. Byla jí totiž zima a měla hlad.

14. 5. 2013 | Rubrika: Triatlon

• ALONSO DOMINOVAL V DOMÁCÍ VELKÉ CENĚ

F1Dvojnásobný mistr světa Fernando Alonso zvítězil ve své domácí velké ceně, přičemž zvolil strategii čtyř zastávek v boxech. Druhý v cíli byl pilot Lotusu Kimi Räikkönen, který mechaniky navštívil třikrát. Jedná se o Alonsovo 32. vítězství v kariéře a zároveň 2. ve Velké ceně Španělska. Alonsův týmový kolega z Ferrari Felipe Massa dojel třetí. Brazilský pilot si tak po penalizaci a startu z deváté pozice vybojoval první stupně vítězů v sezoně.

13. 5. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

• Barcelona přivítá o víkendu závody F1

F1Barcelona je rychlým, plynulým a technicky náročných okruhem s velkými nároky na pneumatiky. Teploty tu bývají docela vysoké, asfalt je relativně normálně drsný. 4 655 metrů dlouhá trať se skládá ze 16 zatáček, většina z nich je pravotočivých. V závodě se očekává, že většina pilotů zajede třikrát do boxů.

10. 5. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

• Kdepak na sushi.

FrintováO víkendu 11. a 12. května se v Jokohamě v Japonsku koná třetí závod Světové triatlonové série a na start se postaví i duo českých reprezentantů Vendula Frintová a Přemysl Švarc.

10. 5. 2013 | Rubrika: Triatlon

• Třetí závod McRai Cupu se koná v neděli 12. května

ilustračníV neděli 12. května startuje v 8.00 na koupališti v Kamenné duatlonový závod, který je součástí Krajského poháru v triatlonu Vysočina 2013 (mistrovství kraje v duatlonu) a třebíčského vytrvalostního poháru McRAI Cup 2013.