klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • SPA-FRANCORCHAMPS - 11. závod seriálu GP F1

   

  Před letní přestávkou navštívily týmy formule 1 nejpomalejší okruh v kalendáři, kterým je maďarský Hungaroring. Nyní pro změnu zavítají na jednu z nejrychlejších tratí vůbec – Spa-Francorchamps. Na úpatí Arden Pirelli přiváží dvě nejtvrdší směsi ze svého sortimentu, tedy tvrdé sady P Zero Oranžová a střední P Zero Bílá.

  23. 8. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • NÁVŠTĚVNÍCI VELKÉ CENY BRNA VYBEROU NEJLEPŠÍ HELMU

  helmaPřes 2500 návrhů motorkářských helem se sešlo v soutěži Birell Helma, která se koná u příležitosti Velké ceny Brna. Z nejlepších pěti návrhů vyberou vítěznou helmu společně s uživateli Facebooku návštěvníci brněnského motocyklového svátku. Svůj hlas přidělila i výkonná ředitelka Automotodromu Brno Ivana Ulmanová. Autor vítězného návrhu se může těšit na originál helmy, kterou sám navrhl.

  23. 8. 2013 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Imponující výkon mistra světa v Outdoortrophy

  Image Source: outdoortrophy.com / Markus GmeinerExtrémní outdoor štafeta v Lingenau, Bregenzerwald (Rakousko), označovaná také jako "neoficiální outdoor mistrovství světa", začíná přkvapením. Současný mistr světa v běhu do vrchu Petro Mamo (Eritrea) prostě sprintoval na cestě k "Niedere" a 12 km dlouhou trať, v nadmořské výšce 1,116 m dokončil v novém rekordním čase 59:47 minut. Předběhl prvotřídní elitní běžce Azarya Weldemariam (Eritrea) a Josepha Gray (USA), kteří předali štafetu letcům na padáku svých týmů o 4 min po Mamo. Leteci Markusu Prantlovi (tým Martini sportovní) se podařilo dohnat ztracený čas na Thomase Mitterdorfer (Rakousko, tým Land Rover). Mitterdorfer soutěžil v Land Rover týmu jako náhradník za Lorenze Peera, který měl několik pohmožděnin a zlomená žebra z tréninku předchozího dne.

  21. 8. 2013 | Rubrika: Extrémní sport

 • Karlovy Vary v zajetí triatlonu!

  ČelůstkaNadcházející víkend 24. a 25. srpna se v Karlových Varech koná Mattoni City Triathlon 2013. Do lázeňského města přijede evropská špička, která změří síly v nedělním závodě spadajícím do Evropského poháru. V sobotu jsou v rámci této triatlonové akce na programu i další závody. Individuální i štafetový závod pro veřejnost, závod pro děti a rodiče a v neposlední řadě i premiérové mistrovství ČR v supersprintu smíšených štafet.

  21. 8. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • GOOD MORNING, AMERICA!

  DT - Cliff DivingMěsto, které nikdy nespí, se probudilo v pondělí ráno, když Orlando Duque skočil do New York Harbor na Manhattanu. Profesionální "cliff diver" skočil z výšky 23 m z vrtulníku. Pozadí mu přitom tvořila Socha Svobody, nejznámější symbol New Yorku. Skokem z vrtulníku pozval Orlando Duque diváky na další pokračování světové série Red Bull Cliff Diving , v pořadí již pátý, podnik do Bostonu.

  21. 8. 2013 | Rubrika: Extrémní sport

 • Most - závody automobilů na okruhu

  V.RožánekFotogalerie ze závodů: MISTROVSTVÍ FIA ZÓNY STŘEDNÍ EVROPA/MEZINÁRODNÍ MISTROVSTVÍ ČR AUTOMOBILŮ 9. -11.8. 2013.

  foto: V. Rožánek

  15. 8. 2013 | Rubrika: Fotoreport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.