klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Předposlední souboje sezony!

  ilustračníSedmý díl OffROAD Maratonu se jede tuto sobotu 12. října na trati v Janovicích nad Úhlavou. Motorkáři a čtyřkolkáři letos naposledy pojedou tři hodiny, automobilové posádky šest hodin. Na své si přijdou i děti, mladší a starší junioři. Vzhledem k bodovému napětí v mnoha kategoriích půjde o velmi zajímavé boje. Tomu bude odpovídat i tři a půl kilometru dlouhá trať, na které si offroaďáci užijí rychlost i prověří své technické dovednosti.

  10. 10. 2013 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • VETTEL SE DVĚMA ZASTÁVKAMI VÍTĚZÍ

  VettelPilot Red Bullu Sebastian Vettel vyhrál již ve čtvrtém závodě za sebou a opět tak navýšil své vedení v šampionátu. Německý závodník byl v boxech dvakrát a stal se prvním pilotem, který v Koreji zvítězil po startu z pole position. Vysloužil si tím i šanci pojistit si titul už za týden v Japonsku. Vyhraje-li a zároveň Fernando Alonso nedojede lépe než na devátém místě, bude Vettel mistrem světa pro sezonu 2013.

  7. 10. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Čeští triatlonisté zářili na MS v biathle

  ilustračníV Limasolu na Kypru se konalo mistrovství světa v biathle a čeští triatlonoví reprezentanti na něm zářili. Tomáš Svoboda se stal mistrem světa, v juniorech vybojoval stříbro Jiří Kalus. Ve stejné kategorii zbyla na Martina Debnara nepopulární bramborová medaile. Obhajoba loňského titulu z Dubaje nevyšla.

  7. 10. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Ospalý se chystá na svého prvního Ironmana

  OspalýTajil, tutlal, spřádal plány, ale nakonec musel český triatlonista Filip Ospalý s pravdou ven. Začátkem listopadu se postaví na start svého prvního ironmana. „Máte pravdu. Bohužel už to vylezlo na povrch," smál se zkušený a úspěšný triatlet. V rozhovoru pak přiznal, že s myšlenkou dlouhéhu triatlonu koketuje tři roky. Ke kombinaci 3,8 kilometru plavání, 180 kilometr na kole a 42,1 kilometru běhu cítí velký respekt, ale strach nemá.

  7. 10. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • FREE LITOVEL BOBR CUP - závod, který se nevzdává!

  bobr cupO titul na Free Litovel Bobr Cupu pojede i Jaroslav Kulhavý. To ještě Litovel nezažila. Na devatenáctý ročník mistrovství ČR extrémních tříčlenných štafet přijede i olympijský vítěz v MTB Jaroslav Kulhavý. Letošní závod slibuje velký boj o zlato, který se bude pravděpodobně nejvíce soustředit na tři týmy plné hvězd. Jaroslav Kulhavý spojí síly s běžcem Radkem Hüblem a kajakářem Tomášem Slovákem. Druhý reprezentační tým ČAES (Česká asociace extrémního sportu) se vydá na tratě v okolí Litovle ve složení Martin Frei (běh), Jan Hruška (MTB), Kamil Mrůzek (kajak). Největším soupeřem těmto dvěma družstvům by mělo být trio Trek ve složení Pavel Kubričan (běh), Jan Škarnitzl (MTB) a Karel Slepica (kajak).

  4. 10. 2013 | Rubrika: Extrémní sport

 • YEONGAM - F1 tento víkend v Koreji

  Stejně jako v nočním závodě v Singapuru se i v Koreji pojede na středních pneumatikách P Zero Bílá společně se superměkkou směsí P Zero Červená. Jedná se však o okruh, který se od singapurské trati značně liší. Jeongam, který se nachází nedaleko města Mokpo na jihu země, má ode všeho něco: rychlé zatáčky i pomalejší a techničtější úseky. Okruh si svůj debut odbyl v roce 2010, měří 5 615 metrů a jede se proti směru hodinových ručiček.

  4. 10. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.