klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Red Bull Cliff Diving World Series - Thaiské finále

   Red Bull Cliff Diving World Series14 nejlepších světových skokanů má za sebou své první čtyři skoky v posledním letošním střetnutí World Series . Po jednom skoku přímo z útesu "The Gap" a další tři kola z výšky 27m na "Maya Bay" známém ostrově Phi Phi, vede ruský skokan Artem Silchenko ( 472.80 pts ). Pouze 13.65 bodů na něho ztrácí  Angličan Gary Hunt, který také ještě může pomýšlet na celkové vítězství. Další čtyři skoky, budou následovat do konce víkendu.  Na skokany čeká "Vikingova jeskyně" a velkolepé finále na "Hong Island".

  25. 10. 2013 | Rubrika: Extrémní sport

 • Erbenová před MS Xterra na Havaji

  ErbenováPotřetí v řadě se česká triatlonistka Helena Erbenová postaví na start závodu mistrovství světa Xterra (27.10. 2013), které se tradičně koná na Havaji na Maui. V roce 2011 při premiéře v tomto závodě získala bronz, vloni kvůli zdravotním problémům na trati trpěla a nakonec z toho bylo deváté místo. Letos se jí dařilo a úspěšnou sezonu by vzhledem k nabité konkurenci ráda zakončila umístěním v elitní šestce. Více v následujícím rozhovoru.

  25. 10. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • Šampionát F1 čeká závod na okruhu v Indi

  foto: PirelliIndie do kalendáře formule 1 vstoupila v roce 2011. Nabízí velká převýšení a širokou škálu různých zatáček. Jedná se o vskutku spektakulární okruh, který dává zejména při vysokých teplotách pneumatikám zabrat. V předchozích dvou závodech na okruhu Buddh se jelo na tvrdé a měkké směsi. Letos se Pirelli rozhodlo pro změnu a nominovalo středně tvrdou směs P Zero Bílá společně s měkkými pneumatikami P Zero Žlutá.

  23. 10. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Dávno jen nerodíme děti a nestojíme u plotny.

  triatlonistkyZačátkem listopadu si osm českých elitních triatletek včetně mistryně světa v terénním a zimním triatlonu Heleny Erbenové dá dostaveníčko v Městských lázních v Plzni. A nebude to kvůli regeneraci! Triatletky budou fotit kalendář, aby podpořily ženský triatlon a vzkázaly všem ženám, dívkám a slečnám, že není jediný důvod se tohoto krásného sportu bát. Více o celé této akci prozradila v rozhovoru Hana Kolářová, mladá plzeňská triatlonistka, která nakoukla i do reprezentace.

  22. 10. 2013 | Rubrika: Triatlon

 • FRANTIŠKA ŠŤASTNÉHO PŘIPOMÍNÁ V BRNĚ ORIGINÁLNÍ HELMA

  F.ŠťastnýČeská motocyklová legenda František Šťastný má stále mnoho obdivovatelů. Je mezi nimi i 23letý Vojtěch Staniš z Ostravy, který se zúčastnil soutěže pořádané značkou Birell v rámci Velké ceny ČR v Brně. Když se o soutěži Birell Helma, v níž si mohl vytvořit svůj vlastní design helmy dozvěděl, nezaváhal. Navrhl helmu inspirovanou právě Františkem Šťastným. Soutěž vyhrál a v rámci akce Moto Show – Rekord, převzal na brněnském automotodromu právě svou vysněnou helmu. Vyrobeny byly jen dva kusy, ten druhý je vystaven v restauraci Birell Paddock u brněnské dráhy a prohlédnout si ji tady může kdokoliv.

  15. 10. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • FIA ETRC – šampionem ze dne na den, ale zaslouženě

  TruckZávěrečný závod FIA Truck Racing Championship na okruhu Bugatti ve Francii přinesl titul Jochenu Hahnovi z Německa, který až závodem v Le Mans rozhodl o obhajobě titulu evropského šampióna pro rok 2013 a nadále pak bude mít na svém MANu jedničku.

  15. 10. 2013 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.