• Televizní magazín MotorMIX neměl olympijskou pauzu

MacháčekTelevizní MotorMIX již má letos čtvrtou premiéru, tedy čtvrtý díl. A zatímco některé jiné pořady měly nyní olympijskou pauzu, MotorMIX nadále „vyjíždí“ do vysílání bez podobného přerušení. Oba únorové díly se věnují Dakaru, ale také třeba okruhovým závodům, či připravovanému veletrhu Motosalon Brno 2014. Přinášíme obsah obou únorových dílů i pozvání k jejich zhlédnutí.

25. 2. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

• Bála jsem se, že skončím v poli poražených,

Šárka s NatálkouJuniorská vicemistryně světa v zimním triatlonu. To je titul, kterým se po uplynulém víkendu může pyšnit Natálie Grabmüllerová. Ta na šampionátu v italském Cogne nestačila jen na jedinou závodnici a na stupních vítězů si na krk pověsila stříbrnou medaili. Jak se pro ni závod vyvíjel, jak ji pomáhali rodiče a s jakými cíly do závodu šla, to se dozvíte v následujícím rozhovoru.

23. 2. 2014 | Rubrika: Triatlon

• SCC se vrací do Čech, ex šampion Matzinger také

ilustračníV roce 2014 čeká na jezdce Sports Car Challenge další sezóna na evropských okruzích a konečně po sedmi dlouhých letechn navštíví automotodrom v Brně.

20. 2. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

• Český pohár v aquatlonu staruje v Českých Budějovicích

aquatlonV sobotu 22. února odstartuje v Českých Budějovicích Český pohár v aquatlonu, což je kombinace plavání a běhu. Na jih Čech zamíří i reprezentantka s olympijskými ambicemi Petra Kuříková a zřejmě i bronzová medailistka z MS v zimním triatlonu Šárka Grabmüllerová. Pořadatele těší velký zájem a doufají, že se na start postaví více než dvě stovky závodníků.

19. 2. 2014 | Rubrika: Triatlon

• Šárka Grabmüllerová obhájila na MS v zimním triatlonu bronz

ilustračníV Itálii se o víkendu koná mistrovství světa v zimním triatlonu a v sobotu byly v Cogne na plánu individuální závody. Česká výprava se i bez dvojnásobné mistryně světa Heleny Erbenové ukázala ve skvělém světle a získala dvě medaile. Šárka Grabmüllerová v závodě žen obhájila bronz, její dcera Natálie skončila mezi juniorkami druhá a raduje se ze stříbra.

17. 2. 2014 | Rubrika: Triatlon

• Evropský pohár v Adventure Race - Timex winter raid

bezkyO víkendu skončil EP v Adventure Race velkým českým úspěchem. Češi obsadili vynikající 2. místo, když nestačili jen na Estonce, ale uhájili stříbro před Ruskými reprezentanty. Zatímco v ČR je jaro, zimní AR proběhl v mrazivé zimě a hlavně v noci bylo závodění hodně drsné. Vyhlášená jachtařská oblast Polska znamenala celý závod vichr, který znamenal v noci pocitovou teplotu -40 st.C.

17. 2. 2014 | Rubrika: Extrémní sport