klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Loprais se spojil s Buggyrou!

  LopraisPrávě uzavřený sňatek z rozumu, případně dakarská koalice vychází ze spojenectví tří dlouhodobě nejúspěšnějších českých jezdců na Rallye Dakar Aleše Lopraise, Martina Kolomého a Jaroslava Valtra. Trio elitních jezdců pak bude spoléhat na veškeré vývojové a technologické kapacity Tatra Buggyra Team aLoprais Instaforex Team. „Na všem podstatném jsme dohodnuti, řešíme jen technické detaily, například výrobní kapacity,“ potvrdil manažer Buggyra Jan Kalivoda. Jak ovšem zároveň dodal, oba týmy si zachovají vlastní identitu a dodrží veškeré závazky vůči dosavadním partnerům. „Ostatně je i v jejich zájmu, aby si náš nový společný projekt vedl co nejlépe.

  10. 4. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Aquatlon v Praze se stal kořistí Powady a Slovenky Gajdošové

  GajdošováSlovenka Romana Gajdošová závodící za brněnský klub Ekol Elite a Jakub Powada z týmu JulboWay zvítězili ve třetím závodě Českého poháru v aquatlonu, který hostila Praha. Plavecká část se uskutečnila v Podolí, běh na atletickém stadionu na Děkance.

  9. 4. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Frintová v úvodním závodě MS skončila v Aucklandu 14

  Švarc - ilustračníAuckland hostil úvodní závod seriálu mistrovství světa a na Nový Zéland dorazila světová triatlonová špička. Představili se i dva čeští reprezentanti a Vendula Frintová skončila na skvělém 14. místě. Přemysl Švarc závod nedokončil, když odstoupil v cyklistické části.

  9. 4. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Okruhový Carbonia Cup startuje o víkendu v Mostě

  Carbonia CupTeplé počasí je přichystáno pro start již čtvrtého ročníků poháru okruhových vozů, prototypů a formulí na autodromu v Mostě, kde se sjede velmi zajímavá závodní flotila.
  Čtvrtý ročník okruhového Carbonia Cupu přivítá na úvod sezóny autodrom v Mostě, kde budou opět vozy rozděleny do čtyř skupin.

  3. 4. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Praha hostí další závod ČP v aquatlonu.

  ilustračníV neděli 6. dubna se v Praze koná závod s názvem Aquatlon Praha 2014, který bude třetím dílem Českého poháru v aquatlonu. Po úvodních dvou závodech, které hostily České Budějovice a Zlín, se nyní v kombinaci plavání a běhu bude bojovat v české metropoli. Důkazem nabitého startovního pole je již více než 220 přihlášených závodníků.

  3. 4. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • OffROAD Maraton Šternberk

  foto: JonášÚvodní závod patnáctého ročníku OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu ve Šternberku na Olomoucku. Oblíbená čtyřkilometrová trať přilákala 84 čtyřkolek, 123 motorek a 18 offroadových vozů. Diváci i fanoušci sledovali řadu dramatických momentů, soubojů i oslavovaných vítězství. Absolutně první projeli cílem automobilová posádka VYPE racing teamu, čtyřkolkář Martin Miřejovský z Teamu Max 2 a motorkář Lubomír Vojkůvka z IR 2015. Svůj dakarský stroj přijel testovat i Josef Macháček. Po devíti kolech ale skončil pro technickou závadu. Podstatně lépe se dařilo Jaroslavu Valtrovi, který se svým Jeepem zvítězil mezi speciály nad dva litry a málem dosáhl i na celkové zlato.

  31. 3. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.