klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • KartCross Nová Paka

  KM racingTento víkend se uskuteční na legendární trati v Nové Pace další, v pořadí třetí, podnik českého poháru KartCross Cupu 2014. KM Racing opět nasadí svoji buggy s pilotem Kubou Mrvkou.

  10. 5. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Carbonia Cup se stěhuje k sousedům na Slovakiaring

  Carbonia CupDruhý díl okruhového Carbonia Cupu se koná dne 19.5. u Orechovej Potoni na Slovensku, tedy na jinak velmi pěkné technické trati Slovakiaring.

  Po  velmi vydařeném prvním klání Carbonia Cupu v Mostě, kde se sešlo hned 78 vozů se jezdci přesouvají na Slovensko. Okruh nedaleko Bratislavy má 5,922Km a je hodně oblíbenou tratí s náročnými technickými pasážemi, prověření jezdců i techniky mají jezdci již předem zaručeno.

  8. 5. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Dívky létající do výšky 6 metrů

  CZCN_JNSPRAHA – v sobotu 10. května 2014 v prostorách Kongresového centra Praha se uskuteční 13. Mistrovství Cheerleadingu ČR, který pořádá Česká asociace cheerleaders, o. s (ČACH).

   

  Cheerleading je adrenalinový sport zahrnující tanec, skoky, akrobacii, pokřiky a stavění stuntů (náročné lidské pyramidy). Můžete vidět chlapce, jak vyhazují dívky do výšky až 6 metrů bez jakéhokoliv jištění a opět je chytají, několik lidí nad sebou v lidských pyramidách a dynamické taneční choreografie ve spojení s akrobacií.

   

   

  8. 5. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • Aquatlonu v Rychnově nad Kněžnou premiérově kraloval Kalus

  ZimovjanováNedělní pátý díl Českého poháru v aquatlonu zvládli nejlépe Jiří Kalus z brněnského EKOL ELITE týmu a Tereza Zimovjanová z SK OMT Pardubice. Pro elitního triatlonového závodníka českého výběru do 23 let se jedná o letošní premiérové pohárové vítězství. To Tereza Zimovjanová už chuť vítězství v poháru pořádaném Českou triatlonovou asociací poznala podruhé.

  8. 5. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • 10. ročník Krušnomana odstartuje ČP na dlouhých tratích!

  ilustračníV sobotu 10. května startuje oblíbená série FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu a první závodem je tradiční Krušnoman v Klínech. Jubilejní 10. ročník bude rekordním, už nyní je ve startovní listině hlavního závodu 135 jmen.

  Hlavní závod Krušnoman Long Distance Duathlon se pojede na tratích 5km běhu, 80km na kole a 15km běhu. Pořadatelé ale připravili i kratší variantu 5km běh, 26km cyklistika, 2,5km běh. Pochopitelně se nezapomnělo na děti.

  7. 5. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Rudolfův pohár prověřil umění vozatajů

  Spřežení


  Národní hřebčín v Kladrubech nad Labem byl organizátorem 11. ročníku Rudolfova poháru – mezinárodních závodů spřežení v kategoriích jednospřeží, dvojspřeží a čtyřspřeží.  Závodů se zúčastnilo celkem 67 jezdců ze 12 zemí, přičemž nejvzdálenějšími účastníky byli závodníci z Chile. Z prvních míst se těšili zástupci Švýcarska, Německa a České republiky. Nejúspěšnějším českým jezdcem byl Jiří Nesvačil jun. z Národního hřebčína Kladruby n. L. 

  3. 5. 2014 | Rubrika: Fotoreport

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.