• KM Racing představuje svůj Buggy Program

Nejen při lednovém Dakaru, ale i po celý rok v dalších disciplínách offroadového závodění bude k vidění logo KM Racingu a jeho partnerů. Hned trojice terénních buggy rozšiřuje dosavadní bohatou paletu aktivit týmu, jenž v minulosti dokázal na Dakaru obsadit všechny dostupné kategorie a dále sází na svou univerzálnost.

21. 5. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

• Kuříková na EP v Bratislavě na skvělém 7. místě

KuříkováNejen proti sobě navzájem, ale také proti nepříznivému počasí bojovali triatlonisté v Bratislavě v závodě Evropského poháru, který byl součástí velké triatlonové události s názvem City Triathlon Bratislava 2014. Z českých reprezentantů si nejlépe vedla Petra Kuříková, která doběhla na skvělém 7. místě. Mezi muži obsadili Jan Čelůstka, Martin Novák a František Kubínek 16., 17. a 18. místo.

21. 5. 2014 | Rubrika: Triatlon

• 13 českých triatlonistů se představí na EP v Bratislavě

ČelůstkaV neděli 18. května se v Bratislavě koná závod Evropského poháru v triatlonu a na startu bude i třináct českých reprezentantů v čele s olympionikem Janem Čelůstkou.

17. 5. 2014 | Rubrika: Triatlon

• Czech Cheer Nationals 2014 - fotogalerie potřetí!

cheerMistrovství ČR v cheerleadingu - třetí část velké fotogalerie!

16. 5. 2014 | Rubrika: Fotoreport

• Frintová kvůli zlomenině přijde o závod seriálu MS

FrintováČeská triatlonistka Vendula Frintová musí vynechat třetí závod seriálu mistrovství světa, které hostí Jokohama. Může za to zlomenina prostředníčku na noze. Elitní reprezentantka tak přijde o možnost bojovat o první kvalifikační body do žebříčku pro start na olympiádě v Riu. V rozhovoru přiznala, že je trochu smutná, ale dobře si uvědomuje, že zranění ke sportu patří.

15. 5. 2014 | Rubrika: Triatlon