klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Únava vykonala svoje

  laxČeský tým přes dobrý výkon prohrál v dnešním zápase s Irskem 10:12, a propadl se tak do oblasti mezi třináctým a patnáctým místem. Utkání s Irskem začalo pro naše barvy velmi dobře, Jonathan Munk dominoval na prvních třech rozhozech a útok získanou vyhodu přetvořil do vedení 3:0. Irové se však ještě v první čtvrtině dokázali dotáhnout na rozdíl jediné branky.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Kolo prý dalo rychlobruslím Sáblíkové křídla

   „Nechtěl jsem věřit svým očím: už druhý den po příjezdu z cyklistického 5etapového závodění v Čechách do Německa, po půlhodině tréninku na bruslích, byla Martina Sáblíková v takovém stavu, že by mohla okamžitě zajet rekord tohoto rychlobruslařského oválu.“ Přiznal dnes kouč čs. rychlobruslařské reprezentace Petr Novák.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Bruslení

 • S Katkou Němcovou na golfu o golfu

  NěmcováModerátorka počasí TV NOVA  Katka Němcová je věčně usměvavá a příjemná mladá dáma. Strávit s ní několik hodin na golfovém hřišti v Darovanském Dvoře u Plzně, bylo opravdu zábavné. Člověk, jakoby najednou nabyl dojmu, že ji zná odjakživa. Ano, přesně takto příjemně a nenuceně na vás zapůsobí a pak už ji máte, jak se říká, pod kůží. Pokud bych měl vystihnout její charakteristiku, tak mohu směle říct, že jde o jednu z nejroztomilejších golfistek, které jsem kdy na greenech poznal.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Golf

 • Český pohár Xterra pokračuje Krušnomanem

  ilustračníV sobotu 19. července se ve sportovním areálu Klíny koná čtvrtý díl Českého poháru Xterra s názvem Xterra Krušnoman Klíny - Triathlon. Tradičně jsou připraveny tři závody. Pro děti, pro amatéry a hobíky a pro elitní kategorie. Převýšení v hlavním závodě je 2100 metrů.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Cheer Show na Czech Bowl

  cheershowČeským fotbalovým svátkem se pro rok 2014 stal 15. červenec. Tento den se totiž konalo Finále České ligy amerického fotbalu 2014 neoficiálně nazývané jako Czech Bowl. O zpestření programu se tradičně staraly cheerleaders. O hlavní přestávce vystoupily ve společné choreografii cheerleaders kluby ve skvělé Cheer Show.

  16. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Německý tým byl nad naše síly

  laxPondělí přineslo první zápasy rozřazovací fáze mistrovství mezi vítězi základních skupin. Náš tým se potkal s
  Německem, soupeřem, kterého jsme od roku 1997 neporazili. Přes počáteční dvojnásobné zaváhání skončila díky brankám Došlého a Noska první perioda smírně stavem 2:2. Dál jsme bohužel tahali za kratší konec, našemu útoku se přestalo dařit pronikat soupeřovou obranou a ve druhé, a na začátku třetí periody Němci vsítili tři branky. Následně sice Skála zkorigoval stav na 3:5, pak ale stříleli opět Němci. V posledních sekundách třetí periody ještě Nosek vykřesal jiskřičku naděje gólem po dálkovém pasu, před poslední dvacetiminutovkou jsme tak prohrávali o čtyři branky 4:8. Poslední perioda bohužel nebyla na branky příliš úrodná, oba týmy vstřelily právě jednu. Na konci zápasu byl na výsledkové tabuli stav 5:9.

  15. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.