klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Mirek Zapletal vybojoval sedmé místo na Baja Aragon 2014

  Španělské město Teruel nás přivítalo dusnou atmosférou. Čtyřicetistupňové vedro trápilo všechny účastníky až do pátečního večerního prologu. Ten byl odstartován po 19 hodině. Na trať dlouhou 6,5 kilometru vyrazilo téměř padesát vozů. Sešla se zde světová špička cross countryových závodů. Mirek Zapletal s Bartkem Bobou vyrazili na trať s číslem šest. Trasa prologu vedla v nádherné krajině, v blízkosti skalnaté trhliny nad Teruelem.  Před startem se zvedl velký vítr a obloha se rychle zatahovala. Když tratí projížděl Vladimir Vasilyev přišla bouřka. Po průjezdu Mirka Zapletala začalo pršet a potom nás nebe zasypalo hromadou krup. Původně prašná trať se rychle změnila v rozbahněnou bažinu a zbývající jezdce pěkně potrápila. Naše posádka se umístila na čtrnáctém místě. Sobotní ráno bylo příjemně chladné. Jezdce čekaly dvě rychlostní zkoušky dlouhé 116 a 217 kilometrů. Trať vedla po prašných cestách, měla hodně rovných rychlých pasáží, které se střídaly s průjezdy koryty řek.  Naše posádka zvládla záludnosti trati bez velkých problémů, došlo k poškození předního ramena a manžety na poloose.  Tyto součásti byly v servisním čase vyměněny a vůz může v pořádku vyrazit do nedělní části závodu. Mirek Zapletal a Bartek Boba jsou po sobotní části závodu na 9. místě.

  21. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Za vítězství nad Švýcary jsme zaplatili ztrátou dvou hráčů

  laxV dnešním brzkém ranním zápase jsme se se český tým utkal s nám dosud nepříliš známým soupeřem, a to se Švýcarskem. I když utkání začalo pro naše barvy příznivě, dvěma góly Skály a Došlého v první čtvrtině, bylo jasné, že se nemůžeme předčasně radovat. Češi přece jen působili v šestém utkání v sedmi dnech poněkud unaveně a pohyb v útoku nebyl tak rychlý, jak by měl být.

  18. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • V historickém centru Telče se rozhodne o titulech mistrů ČR

  VabroušekV Telči se v sobotu 19. července bude bojovat o tituly mistrů republiky v olympijském triatlonu. V centru tohoto nádherného historického města, které je na seznamu UNESCO, se koná závod s názvem Triatlon Telč 2014. Ten je pátým závodem Českého poháru a zároveň národním šampionátem.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • 2. Rallye Krušné hory 2014

  ilustračníVonka Racing tým zve všechny fanoušky, na pátou rallye Českomoravského poháru "Rallye Krušné hory 2014", která proběhne 19.července 2014.

  Pro všechny z nás to budou nové tratě, a to zhruba 20 kilometrů vzdušnou čarou ve vzdáleném Litvínově, od místa původně plánované rallye.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Únava vykonala svoje

  laxČeský tým přes dobrý výkon prohrál v dnešním zápase s Irskem 10:12, a propadl se tak do oblasti mezi třináctým a patnáctým místem. Utkání s Irskem začalo pro naše barvy velmi dobře, Jonathan Munk dominoval na prvních třech rozhozech a útok získanou vyhodu přetvořil do vedení 3:0. Irové se však ještě v první čtvrtině dokázali dotáhnout na rozdíl jediné branky.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Míčové sporty

 • Kolo prý dalo rychlobruslím Sáblíkové křídla

   „Nechtěl jsem věřit svým očím: už druhý den po příjezdu z cyklistického 5etapového závodění v Čechách do Německa, po půlhodině tréninku na bruslích, byla Martina Sáblíková v takovém stavu, že by mohla okamžitě zajet rekord tohoto rychlobruslařského oválu.“ Přiznal dnes kouč čs. rychlobruslařské reprezentace Petr Novák.

  17. 7. 2014 | Rubrika: Bruslení

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.