klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • CYKLISTÉ VYJEZDILI v Praze 52 905 Kč pro HANDICAPOVANÉ

  dOKTORČástku 52 905 Kč vyjezdili lidé od úterý 22. července do pátku 25. července v Praze. Projeli totiž speciální bránou, která za každý průjezd přičetla na počítadle 5 Kč. V pátek v pražské Troji podpořili handicapované sportovce také stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně Vavřinec Hradilek a dvojnásobný olympijský vítěz z roku 1996 z her v Atlantě Martin Doktor.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Cyklistika

 • Kalus ovládl závod v Mělníku a v cíli si zahrál na snajpra

  KalusJiž šesté pokračování Českého poháru v olympijském triatlonu hostil Mělník. U soutoku Labe a Vltavy změřili své síly muži i ženy různých věkových kategorií v závodě s názvem TRIATHLON MĚLNÍK. Skvělou sportovní atmosféru slunného dne doplňovalo kouzlo historického náměstí a přilehlých vinic. Z prvenství se radovali Jitka Šimáková a Jiří Kalus, který si v cíli zahrál na elitního odstřelovače.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Rimini 2014

  Italská federace tanečního sportu FIDS uspořádala letos už 7. ročník týdenního pásma tanečních soutěží, které probíhaly od 7. do 13. července v osmi pavilonech výstaviště v Rimini. I když jde hlavně o domácí soutěže, je součástí této velkolepé taneční přehlídky i řada mezinárodních soutěží, ve kterých soupeřili mimo jiné i tanečníci rokenrolu a boogie – woogie. Jejich soutěžím byl vyhrazen konec týdne. V pátek proběhl Světový pohár žáků a juniorů a Mistrovství Evropy (párových) formací seniorů. V sobotu následoval World Masters kategorie A a Mistrovství Evropy (párových) formací juniorů. V neděli pásmo soutěží uzavřel Světový pohár dívčích formací senior a na řadu přišly i soutěže boogie – woogie: World Masters hlavní kategorie a Světový pohár juniorů a seniorů. Během těchto tří dnů se na parketu vystřídalo celkem 130 párů a 28 formací rokenrolu a 122 párů boogie – woogie.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • Dostihový den Světlá Hora-12.7.2014

  Světlá HoraDevatenáctý ročník překážkového dostihového dne ve Světlé Hoře na Bruntálsku objektivem Lenky Sklenákové.

  27. 7. 2014 | Rubrika: Fotoreport

 • Dragon 4 se chystá na závodní tratě

  foto: P. MalýS novou vylepšenou formulí se také letos zapojí do trojice důležitých závodů tým TU Brno Racing na VUT v Brně. Již čtvrtá evoluce monopostu s názvem Dragon absolvuje nyní poslední potřebné testy, po desetiměsíční přestávce od posledního závodu se vylepšený vůz poprvé účastní na konci července FS Germany, jednoho z nejprestižnějších světových podniků svého druhu.

  26. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • MČR V DREZUŘE SE PO OSMI LETECH VRACÍ DO BRNA NA PANSKOU LÍCHU!

  foto H. Matuška - ilustračníVe dnech 25.-27. července se v Brně na Panské líše uskuteční po osmileté přestávce Mistrovství České republiky v drezuře. Poprvé však Panská lícha přivítá nejlepší drezurní jezdce všech věkových kategorií zároveň. Kdo letos zvítězí v hlavní kategorií – senioři? Obhájí titul Fabrizio Sigismondi, nebo potvrdí svoji skvělou formu ze Světového poháru Šárka Charvátová?

  24. 7. 2014 | Rubrika: Jezdectví

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.