klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • NEJLEPŠÍ JEZDCI SVĚTA, ZÁVODY V TUNELU, RYCHLOST 60KM/HOD

  Česká republika má tu čest hostit Mistrovství světa v jedné z nejvíce adrenalinových disciplín moderního (je to původní disciplína skateboardingu jako takového) sportu, slalomu na skateboardu. Nejprestižnějšího závodu roku se zúčastní na 130 jezdců z celého světa. Akce se koná pod záštitou ISSA (International Slalom Skate Associacion).

  WORLD Skate´n´roll Polička 2014 trailer from 3heads on Vimeo.

  31. 7. 2014 | Rubrika: Extrémní sport

 • Carboniacup zavítal tentokrát k sousedům na okruh Lausitzring

  carboniaKrásné letní počasí přivítalo jezdce Carboniacupu na německém závodním okruhu Lausitzring a na plánu měli se svézt na 4,3km dlouhé trati s názvem Grand Prix.
  Po dvou závodech v Mostě a zatím jednom vystoupení na Slovakiaringu, zavítali jezdci Carboniacupu také k sousedům na slunný Lausitzring, tedy více jak čtyřkilometrový okruh nedaleko Drážďan, který se nad ostatními tratěmi vyjímá klopenými zatáčkami, neboť se zde odjelo i pár závodů Indycar a pravidelně zde okruh hostí také závody DTM.

  30. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Ospalý si zajistil účast ironmanském MS na Havaji.

  F. OspalýČeský triatlonista Filip Ospalý se v Curychu postavil na start svého druhého ironmana. Vloni na podzim skončil na Floridě v českém rekordu s časem pod osm hodin třetí, ve Švýcarsku z toho nyní bylo čtvrté místo. I s tím je ale mistr Evropy z roku 2001 spokojený, neboť si jím zajistil účast na ironmanském mistrovství světa na Havaji.

  29. 7. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • SILNÝ DÉŠŤ PŘED STARTEM PŘICHYSTAL VELICE NAPÍNAVÝ ZÁVOD

  RaikkonenPilot Red Bullu získal své druhé vítězství v kariéře ve Velké ceně Maďarska, posledním závodě před pravidelnou letní přestávkou, a udržel tak třetí místo v průběžném hodnocení šampionátu. Ricciardo zvolil strategii se třemi zastávkami v boxech, když po startu na přechodných pneumatikách (Cintauro Green) odjel zbytek závodu na měkkých sadách (P Zero Yellow). Fernando Alonso s Ferrari ubránil svou druhou pozici před dotírajícím Lewisem Hamiltonem s Mercedesem, který se probil celým polem až na třetí místo, když do závodu startoval z boxů. Oba zvolili strategii dvou zastávek v boxech a startovali na přechodných pneumatikách. Hamilton dále odjel jeden stint na měkké sadě a poslední na středně tvrdých pneumatikách. Alonso pro oba závěrečné stinty zvolil měkké pneumatiky, podruhé přezouval ve 38. kole a druhá sada měkkých pneumatik na jeho autě vydržela celých 32 kol.

  29. 7. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Rimini 2014 - 2. část

  2. část reportáže Zdenka Polce z tanečních soutěží v Rimini. V pátek proběhl Světový pohár žáků a juniorů a Mistrovství Evropy (párových) formací seniorů. V sobotu následoval World Masters kategorie A a Mistrovství Evropy (párových) formací juniorů. V neděli pásmo soutěží uzavřel Světový pohár dívčích formací senior a na řadu přišly i soutěže boogie – woogie: World Masters hlavní kategorie a Světový pohár juniorů a seniorů.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Taneční sport

 • CYKLISTÉ VYJEZDILI v Praze 52 905 Kč pro HANDICAPOVANÉ

  dOKTORČástku 52 905 Kč vyjezdili lidé od úterý 22. července do pátku 25. července v Praze. Projeli totiž speciální bránou, která za každý průjezd přičetla na počítadle 5 Kč. V pátek v pražské Troji podpořili handicapované sportovce také stříbrný medailista z LOH 2012 v Londýně Vavřinec Hradilek a dvojnásobný olympijský vítěz z roku 1996 z her v Atlantě Martin Doktor.

  28. 7. 2014 | Rubrika: Cyklistika

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.