• Je tu PILMAN

ilustračníV sobotu 23. srpna se ve Žďáru nad Sázavou koná závod s názvem PILMAN triatlon 2014. Šestý díl FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu je předposlední zastávkou tohoto prestižního seriálu.

19. 8. 2014 | Rubrika: Triatlon

• Frintová opanovala Evropský pohár v Karlových Varech

KuříkováV neděli vyvrcholila největší triatlonová akce domácí scény s názvem Mattoni City Triathlon. Zlatým hřebem tohoto mezinárodního podniku byl závod Evropského poháru v triatlonu. A vrchol to byl mimořádně povedený. V závodě žen totiž zvítězila česká reprezentantka Vendula Frintová. Mezi muži byl nejlepším Čechem František Linduška na 11. místě.

• Hungarian Baja 2014

Dvě vozidla stáje KM Racing se představila o uplynulém víkendu v Maďarsku v rámci Světového poháru FIA v rally Cross Country. Zatímco nová posádka kamionu Liaz ve složení Martin Macík mladší, Marian Orlický a Michal Mrkva vybojovala na Hungarian Baja při svém druhém startu cenné vítězství, závodní premiéra Buggy Optimus s Jakubem Knollem za volantem a Jakubem Firstem v roli navigátora skončila předčasně.

19. 8. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

• Pozvánka na 31. ročník triatlonu a ocelového muže Šťáhlavice

startToto již tradiční sportovní klání, kterého se každoročně účastní kolem stovky závodníků z celé republiky se uskuteční v sobotu 23.srpna 2014 s prezencí od 7.30 do 10.00 hodin na hřišti TJ Sokol Šťáhlavice.
    Celkem proběhnou 4 závody, ze kterých si vyberou jak vrcholoví sportovci, tak i rekreační a méně trénovaní.

17. 8. 2014 | Rubrika: Triatlon

• Karlovy Vary budou v zajetí triatlonu

ilustračníO víkendu 16. a 17. srpna zaplaví Karlovy Vary triatlonisté všech věkových kategorií. Lázeňské město opět hostí unikátní sportovní akci Mattoni City Triathlon, v rámci které se uskuteční hned devatenáct závodů. Premiéru zažije paratriathlon, což je závod sportovců s handicapem. Vrcholem pak bude nedělní závod Evropského poháru, na jehož startu nebudou chybět olympionici Přemysl Švarc a Jan Čelůstka. Závod je také součástí Českého poháru v olympijském triatlonu.

15. 8. 2014 | Rubrika: Triatlon