klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Erbenová na MS Xterra obsadila páté místo

  ErbenováV neděli se na Maui na Havaji konalo mistrovství světa Xterra a na startu se v elitních kategoriích objevili i tři čeští reprezentanti. Nejlépe si vedla Helena Erbenová, která v nejsilnější světové konkurenci obsadila krásné páté místo.
  Helena Erbenová, Jan Kubíček a Luboš Truhlář. Toto trio českých reprezentantů bojovalo v tradičním závodě, který je vrcholem sezony terénního triatlonu, na tratích 1,5 kilometru plavání, 30 kilometrů na horském kole a 9,5 kilometru běhu.

  28. 10. 2014 | Rubrika: Triatlon

 • Vše, co potřebujete vědět o R1 Endurance Cupu ve videu

  Praga R1V rámci příprav na premiérový ročník R1 Endurance Cupu, Praga připravila obsáhlé promo video. Dozvíte se jak informace o koncepci seriálu a technických specifikách vozu, tak především o ceně pro hlavního jezdce – účast na největším vytrvalostním závodě planety 24 Hours of Le Mans. To vše zaujme nejen zájemce a fanoušky, ale i odbornou veřejnost motorsportu.

  28. 10. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Enge se s Evropou rozloučil vítězstvím!

  EngePři posledním závodě italského šampionátu GT získal Tomáš Enge a jeho kolega Francesco Sini s Camarem GT3 v nedělním závodě suverénní vítězství, se kterým se Enge rozloučil s Evropou. Český jezdec míří z Itálie rovnou do Thajska.
  „S Camarem GT3 jsme absolvovali poslední evropský závod a nemohli jsme se rozloučit lépe. Pro náš speciál je to po thajském vítězství druhý triumf a další potvrzení toho, že Camaro opravdu patří na špici vozů GT, když jsme letos v ADAC GT Masters obsadili dvě druhá místa na Slovensku a v Rakousku,“ připomněl letošní výsledky Tomáš Enge.

  27. 10. 2014 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Mlejnková zlatá na ME kickboxu

  Lucie Mlejnková, odchovankyně klubu Muay Thai Brno, absolventka Fakulty sportovních studií MU, nestihla o víkendu obhájit titul na šampionátu českého boxu v Plzni. Dala přednost reprezentaci České republiky na mistrovství Evropy v kickboxu ve španělském Bilbau. A ve finále váhové kategorie do 70 kg podle pravidel K-1 vybojovala suverénně zlatou medaili před Srbkou Aleksandrou Kostičovou. Kromě zlata a titulu Mlejnkové přiveze z ME organizace WAKO česká výprava domů ještě dvě stříbrné medaile.

  27. 10. 2014 | Rubrika: Bojové sporty

 • Vynikající výkon Martina Prokopa na Rally Catalunya

  ProkopUž má za sebou lepší výsledky, co se celkového umístění v závodu týče. Třeba čtvrtá místa z Argentiny 2012 a Německa 2013. Přesto jeho nejlepší výkon za volantem Fiesty WRC přišel až tento víkend během katalánské rally. Minimální časová ztráta na kilometr od nejlepších továrních jezdců s top technikou, bojovný výkon i v poslední den soutěže, kdy už zase o tolik nešlo. Martin Prokop se z osmého místa celkové klasifikace od pátečního večer nikam neposunul, přesto panuje v Jipocar Czech National Teamu výborná nálada a spokojenost s průběhem španělské soutěže.

  27. 10. 2014 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Skoták se Šmídem vyhráli turnaj Světového poháru v kolové

  V závěrečném osmém turnaji Světového poháru v kolové v rakouském Höchstu zvítězili Petr Skoták s Pavlem Šmídem z Favoritu Brno. Ve finále porazili na domácí úřadující mistry světa Patricka Schnetzera s Markusem Bröllem 7:5. Turnaj byl současně poslední výkonnostní prověrkou před mistrovstvím světa v sálové cyklistice, které se uskuteční od 21. do 23. listopadu v Brně.

  27. 10. 2014 | Rubrika: Cyklistika

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.