klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • JANOVIČKY KENDYS CROSS COUNTRY 2015

  JanovičkyVe dnech  17.-18.1. 2015 se konal již třináctý ročník saňových závodů psích spřežení na Janovičkách u Broumova. Bohužel díky nadměrným teplotám a vydatným dešťům veškerý sníh roztál a organizátoři museli narychlo řešit změnu trati, ale i způsobu jízd. Nezbylo nic jiného než nasadit místo saní a lyží káry, kola a koloběžky.
  >> Fotogalerie Petra Jansy >>

  18. 1. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Defekt ničí Lopraisovi naděje.

  SuperMANDvanáctá etapa TERMAS RIO HONDO – ROSARIO
  Dvanáctá etapa letošní soutěže bude patřit k těm, na které nebudeme rádi vzpomínat. Jelo se nám celkem dobře,až přišlo místo, kde jsem v prachu zahlédl mnoho kamenů. Poslal jsem to ve 140 km rychlosti na druhou stranu, ale i tam bylo kamení, které jsme v té rychlosti trefili zadním kolem a udělali defekt. Naštěstí jsem to i v té rychlosti udržel na cestě, ale následná oprava nás stála více než dvacet minut. Zastavili jsme na špatném místě a moc se nám nedařilo ani co do rychlosti výměny penumatiky. Poté následovala stíhací jízda, kdy jsme dojížděli spoustu prášících aut a předjíždění bylo často hodně riskantní.

  17. 1. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Vysněné třetí místo se Lopraisovi trochu vzdaluje

  LopraisMáme za sebou další dakarskou etapu, která nás přibližuje cíli v Buenos Aires. Dnešní etapa pořadím nemíchala a byla rychlá, poměrně  krátká a nic moc neřešila. Nám se jelo vcelku dobře, jen jsme museli trochu zvolnit, protože jsme dojeli řadu osobních aut a než jsme se přes ně dostali, trochu jsme ztratili. Předjíždění v tomto terénu je vždy nebezpečné, tak jsme situaci řešili takto. Naše vysněné třetí místo se nám trochu vzdaluje, ale jsou před námi ještě dvě etapy a i tam se mohou dít věci.

  17. 1. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Jak fotit koně v akci?

  martina burianovaBlog, který na českém internetu rozhodně chyběl, byl právě spuštěn!
  Pojďte se opravdu naučit „jak kreativně fotit koně“ na http://jakfotitkone.cz!

  16. 1. 2015 | Rubrika: Jezdectví

 • Aleš Loprais: 4. v etapě i celkově.

  A. LopraisDesátá etapa  CALAMA – SALTA
  Argentina nás přivítala tentokrát špatným počasím. Hodně pršelo a všude bylo hodně vody a byla to právě voda, co nás přinutila zastavit náš kamion na dvě až tři minuty, poněvadž tlak vody nám odchlípl blatník a část nástavby. Poškozené části kolidovaly s kolem a tak jsme uvolněnou část museli utrhnout. Když jsem se podíval v cíli do výsledků, pochopil jsem, že nás právě toto připravilo o podium v dnešní etapě, ale to k soutěži patří.

  15. 1. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Jak to chodí na Dakaru?

  MacíkZadřené ložisko v zadním diferenciálu zastavilo posádku Martina Macíka mladšího a jeho spolujezdců Miloslava Janáčka a Michala Mrkvy v páté etapě dakarského závodu. Martin přesto zůstává s ostatními závodníky a projede celou trasu, aby získal cenné zkušenosti, které využije v dalších ročnících dakarské rallye. Poté, co posádka s číslem 525 po technické závadě neprojela stanovenou trasu, a pořadatelé rozhodli, že nemůže v soutěži dále pokračovat, na KM Racing i Martina se obrací mnoho fanoušků, kteří klukům vyjadřují nečekanou podporu a zároveň se ptají na spoustu detailů ze života dakarských posádek. Martin ve volné chvilce připravil krátkou reportáž, která popisuje, jak na Dakaru vypadá běžný den a doprovodil ji foto-reportem.

  14. 1. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.