• OffROAD Maraton Šternberk

Offroad MaratonPrvní závod šestnáctého ročníku OffROAD Maratonu se jel v sobotu 28. března ve Šternberku na Olomoucku.
    Fotogalerie Lenky Sklenákové >>

30. 3. 2015 | Rubrika: Fotoreport

• Praha chystá unikátní triatlonový závod

triatlon ve městěTriatlon je sport, který se těší čím dál větší oblíbenosti. Kombinace plavání, jízdy na kole a běhu zkrátka láká. Praha chce tohoto trendu využít a s Českou triatlonovou asociací v metropoli připravuje jedinečný a nezapomenutelný triatlonový závod na tratích polovičního ironmana.

27. 3. 2015 | Rubrika: Triatlon

• Na úvod MS paralympijské cyklistiky bronz na 1 km

Pod heslem "Hrdinové na dráze" začalo dnes na velodromu v nizozemském Apeldoornu mistrovství světa zdravotně hendikepovaných cyklistů. Soutěží reprezentace 30 zemí. Medailové naděje české výpravy se začaly naplňovat už dnes. Příjemným bronzem v úvodu překvapil, předstižen pouze dvěma Asiaty, 22letý závodník brněnského Favoritu, v klubu svěřenec trenérů Miroslava Černohlávka a Lukáše Petra, Ivo Koblasa.

26. 3. 2015 | Rubrika: Cyklistika

• Ondřej Ježek týden trénoval s Carlosem Checou

jezekCarlos Checa je ikonou motocyklového sportu a v roce 2011 se stal mistrem světa Superbiků. Ve svých dvaačtyřiceti letech má pořád energie a hlavně zkušeností na rozdávání. A Ondřej Ježek měl tu čest s tímto výjimečným mužem strávit tréninkový týden.

26. 3. 2015 | Rubrika: Motorsport - motocykly

• 2015 Czech ShockDoctor PRIMAVERA BIKE

primaveraneděle 29. 3. – závody: 2015 Czech ShockDoctor PRIMAVERA BIKE

ostrý start: 12:30 h. cyklostezka HRUŠOVANY nad Jevišovkou;
    tradiční tratě mezi obcemi HRABĚTICE – HEVLÍN – NOVOSEDLY – JEVIŠOVKA – město HRUŠOVANY nad Jevišovkou, tj. na pomezí Znojemska a Břeclavska;
    cíl: u cukrovaru Hrušovany n. J.

• Frintová zazářila ve Světovém poháru na Novém Zélandu

FrintováČeská triatlonistka Vendula Frintová byla hodně vidět v závodě Světového poháru ve městě New Plymouth na Novém Zélandu a nakonec obsadila třetí místo, když za vítězkou zaostala o sedm vteřin. Jan Čelůstka doběhl v závodě mužů na 21. místě.

25. 3. 2015 | Rubrika: Triatlon