klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • 331 Dance Studio Olomouc naučí tancovat děti i dospělé

  street331 Dance Studio působící v Olomouci otevírá od září 2015 nové taneční kurzy. Jde o ideální příležitost, jak se naučit tancovat street dance (hip hop, house, dancehall, mtv dance, …) nebo třeba contemporary dance (současný tanec). V 331 Dance Studiu Olomouc totiž probíhá výuka dětí (a to už od 3 let), dospívajících i dospělých, úplných začátečníků i pokročilejších tanečníků.

  7. 9. 2015 | Rubrika: Taneční sport

 • Příbram hostí poslední závod ČP v dlouhém triatlonu

  triatlonLetošní seriál FORD CZECHMAN TOUR Českého poháru v dlouhém triatlonu má před sebou ještě dva závody. Jen jeden z nich se ale koná na českém území. Jde o Klasik Duatlon, který v neděli 6. září hostí Příbram. Tento závod je také třetím pokračováním Českého poháru v duatlonu a zároveň je i mistrovstvím České republiky v duatlonu pro kategorie žáků. Posledním podnikem FORD CZECHMAN TOUR pak bude závod s názvem Slovakman 113 v Šamoríně na Slovensku.

  4. 9. 2015 | Rubrika: Triatlon

 • Baja Bohemia 2015 již tento víkend!

  KM RacingNenechte si ujít jedinečnou podívanou a přijeďte do Milovic nad Labem nedaleko Prahy. Již tento víkend se v bývalém vojenském prostoru bude konat Baja Bohemia 2015. 

  4. 9. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Mistrovství republiky ve windsurfingu za účasti olympioniků

  windsurfingZávodní windsurfingová sezona 2015 se pomalu chýlí ke konci a výsledky mezinárodního mistrovství České republiky jsou již známy! Mistrem ČR ve třídě Raceboard se stal po suverénním výkonu na Nových Mlýnech Petr Kučera jun. (CZE 15; TJ Rapid Brno) a ve třídě Funboard Jakub Zíma (CZE 777; ČWA).  „Výsledky třídy Funboard byly velice těsné, první s druhým měli stejný počet bodů a já jsem zaostal o pouhý bod, ale medaile je skvělá,“ radoval se ze třetího olympionik Patrik Hrdina, veterán, který se účastnil olympiád v Barceloně v roce 1992 a v Savannah v roce 1996. „Závod jsem si strašně užil a jsem rád, že ve svém věku stále mohu konkurovat mnohem mladším závodníkům.  Na windsurfu již moc netrénuji, věnuji se hlavně paddleboardingu,“ říká s úsměvem.

  4. 9. 2015 | Rubrika: Voda a jachting

 • Budvar Prorodeo Tour 2015

  Pro Rodeo Tour

  Seriál Pro Rodeo Tour pokračoval o víkendu v HALTER VALLEY Dnešicích.

  Fotogalerie Martiny Burianové

  3. 9. 2015 | Rubrika: Fotoreport

 • Vítězný tanec Buggyry rozzářil autodrom Most

  Závody FIA Truck Racing Championship přivítal, jako každoročně autodrom Most po letní pauze po Nürnburgringu, v čele s novým vedením autodromu, kterého práce byla vidět téměř na každém kroku.
  Velmi početné divácké návštěvy předčily očekávání, ale diváci neodcházeli s prázdnou, pěkný zážitek ze závodů, možnost se nechat, popřípadě i řídit závodní speciál na polygonu, či se svézt BVP vozidlem, nebo si zajít se podívat přímo na startovní rošt závodů FIA Truck. Exhibiční jízdy série Boss GP předvedla v neděli i Veronika Cichá s Dallarou GP2.

  3. 9. 2015 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.