klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Jachtařský primátorský štít tentokrát bez pražské primátorky


  optimistV Praze se o víkendu 17.–18. 10. jel tradiční jachtařský závod Primátorský Štít, který pořádal Český Yacht Klub. V sobotu dopoledne se odjely dvě rozjížďky a odpoledne se stejně jako v neděli jen marně čekalo na vítr. Pražská primátorka Adriana Krnáčová na rozdíl od svých předchůdců Böhma, Svobody nebo Hudečka mladé jachtaře podpořit nepřišla. Bylo jich na startu 77 a ceny těm nejlepším věnoval pražský magistrát. Jachtařské primátorky mají stejnou tradici jako ty veslařské a pravidelně se jich účastní jachtaři nejen z Prahy, ale z celé České republiky. Letos se jel již 71. ročník.

  23. 10. 2015 | Rubrika: Voda a jachting

 • Přijďte se podívat, jak auta a motorky létají

  FMXMartin Macík zve všechny příznivce silných strojů na nejstarší evropskou freestylovou motokrosovou akci FMX Gladiator Games, která proběhne 24. 10. v O2 aréně v Praze. 
  Show se letos odehraje už po patnácté. Minulé ročníky vždy přinesly výjimečné zážitky, salta na motocyklech Harley Davidson, sněžném skútru a také jezdce, kteří jsou ochotní jít až za hranice svých možností. 

  22. 10. 2015 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • 1. Mistrovství světa v indoor skydivingu začíná.

  skydivingVe dnech 23. a 24. října odstartuje v Praze historicky první Mistrovství světa v indoor skydivingu 2015. Na programu budou čtyři atraktivní disciplíny. Ve větrném tunelu bude o medaile bojovat 204 závodníků z 23 zemí světa. Medailové ambice má i Česká republika, jejíž výprava patří s 28 letci k těm nejpočetnějším. O zpestření šampionátu se postará i speciální porota složená z VIP osobností.

  22. 10. 2015 | Rubrika: Extrémní sport

 • Z moravského zápolení vzešlo hned několik mistrů sezony

  foto: JonášSedmý závod seriálu OffROAD Maraton se jel uplynulou sobotu v Ostravě - Hošťálkovicích za chemičkou BorsodChem. Absolutní vítězství vybojovali čtyřkolkář Michal Vágner z Region racing teamu a motorkář Stanislav Čtvrka ml. z RD racing. Pětihodinovku aut ovládl Polaris team s buginou, následovaný KB System Offroad teamem se speciálem nad dva litry. Klání se konalo pod záštitou WINGS teamu, který skvěle připravil trať, zázemí, originální trofeje i dárky pro závodníky a páteční program plný zábavy. Na domácí půdě totiž slavil deset let závodění.

  20. 10. 2015 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.