• Martin Prokop dokončil Rally Mexico na sedmém místě

ProkopPo pátečním programu Rally Mexico figurovala posádku Jipocar Czech National Teamu na osmém místě celkové klasifikace. Prokop s navigátorem Janem Tománkem měli před sebou v sobotu 152 kilometrů měřených úseků a na konci etapy se mohli radovat z posunu na sedmé místo, které jim náleželo i v cíli třetího podniku MS v rally. V neděli byla potom kromě závěrečné Powerstage na programu také nejdelší rychlostní zkouška celé soutěže – 80 kilometrů dlouhý test Guanajuato.

7. 3. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

• Úvodní závod ČP v aquatlonu v jihočeské metropoli přinesl rekord

LinduškaV sobotu 5. března v Českých Budějovicích odstartoval svým prvním podnikem tradiční a oblíbený seriál Českého poháru v aquatlonu. Kombinace plavání a běhu opět přilákala mnoho sportovních příznivců a i tentokrát byl pokořen rekord v počtu startujících.

7. 3. 2016 | Rubrika: Triatlon

• DownMall @ Arkády Pankrác

foto: V. SýkoraFinále letošní DownMall tour proběhlo již po páté v Praze v nákupním centru ARKÁDY PANKRÁC a opět pro vás máme velkou fotogalerii. Pražský závod poprvé vyhrál Martin Lebl.

6. 3. 2016 | Rubrika: Fotoreport

• Martin Prokop naskočil do sezony WRC 2016

Prokop WRC Rally MexicoPátá sezona v nejvyšší kategorii WRC začala pro pilota Jipocar Czech National Teamu Martina
    Prokopa o poznání později než obvyklou lednovou Rallye Monte Carlo, a to severoamerickou Rally
    Mexico, třetím podnikem MS v rally 2016.

5. 3. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

• ELLEN LOHR: Naším cílem jsou stupně vítězů

Ellen LohrROZHOVORY S ÚČASTNÍKY MISTROVSTVÍ EVROPY TAHAČŮ (2. díl)
    Ellen Lohr je legendárním pojmem v paddocku FIA Evropského poháru tahačů. Po svém debutu v roce 1997 si získala tisíce německých fanoušků, a to zejména pro své odhodlání a nasazení napříč mnoha závody FIA ETRC.

4. 3. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

• V Budějovicích startuje Český pohár v aquatlonu

KrejčováNejvětší hvězdou sobotního závodu s názvem EGE AQUATLON České Budějovice 2016 bude mistryně světa v ironmanu Petra Krejčová, která vloni opanovala legendární podnik na Havaji.

3. 3. 2016 | Rubrika: Triatlon