klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Autodrom přivítá jaro dnem otevřených dveří a volnými jízdami

  autoshowV pořadí třetí The Most AUTOSHOW #3 uspořádá v neděli 3. dubna společnost AUTODROM MOST. Při dni otevřených dveří si zájemci mohou detailně prohlédnout areál autodromu, jehož součástí je velký a malý závodní okruh, plochy pro výcvik bezpečné jízdy či fun aréna. Hlavní program první dubnové neděle tvoří volné jízdy s vlastním vozem po závodní dráze či taxijízdy ve speciálech řízených zkušenými piloty. Vstup ani parkovné návštěvníci neplatí. Do areálu autodromu se dostanou spodní branou, kde mohou i bez problémů odstavit svůj vůz.

  21. 3. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Zimovjanová a Marcinek kralovali v prosluněnné Karviné

  ZimovjanováPřekrásné jarní počasí provázelo druhý závod Českého poháru v aquatlonu, který hostila Karviná. Na start se postavilo rovných 100 sportovců, kteří bojovali v kombinaci plavání a běhu. Nejlepšími byli Tereza Zimovjanová a Tomasz Marcinek z Polska.

  21. 3. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Sezóna Tomáše Engeho začíná v Mugellu

  T. EngeVíkendovým vytrvalostním závodem 12H Mugello odstartuje letošní závodní sezóna pro českého závodníka ve službách týmu Reiter Engineering Tomáše Engeho.

  18. 3. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Buggyra Ultimate Dakar opět na trati

  Ultimate DakarDva měsíce po prvním společném a úspěšném zakončení rallye Dakar se Tomáš Ouředníček a Pavel Vaculík chystají zpět za volant svého speciálu Hummer H3 EVO, který byl po návratu z dakarské rallye téměř kompletně přestavěn. Posádka Buggyra Ultimate Dakar se zúčastní závodu Duna Aszfalt Cup, zahajovacího kola FIA Central Europe Zone Trophy a Mistrovství Maďarska, který se koná v maďarském Bugaci, 18. - 20. března 2016.

  17. 3. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Petr Fulín vás naučí závodit na okruhu!

  Petr FulínDvojnásobný mistr Evropy cestovních vozů (ETCC) Petr Fulín # 22 zasvětí zájemce do zásad, pravidel, tajů a fíglů okruhového závodění, jež si osvojil během kariéry profesionálního jezdce. Na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu a handlingovém okruhu sousedního polygonu povede kurz sportovní jízdy.

  17. 3. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • OffROAD Maraton 2016 startuje v Mohelnici

  foto: J. JonášPrvní závod 17. ročníku OffROAD Maratonu se jede v sobotu 19. března v Mohelnici na Olomoucku. Na závodníky terénních aut, motorek a čtyřkolek čeká poměrně oblíbená trať bez velkých záludností. Své stroje ladí nejen vítězové loňského ročníku KB System offroad team, Autocentrum Luňák, Quad Špak – Papá Buggy tým či Offroad centrum Jase mezi auty, ale také čtyřkolkáři a motorkáři v čele se Zdeňkem Tůmou z THF racing teamu a Danielem Galiou z RD racing. Do českých offroadových kilometrů se „zakousnou“ i dakarští závodníci Jaroslav Valtr, Josef Macháček, Dušan Randýsek, Jan Veselý či Rudolf Lhotský.

  16. 3. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.