klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • Čechům se na FIA CEZ na Red Bull Ring nechtělo

  Po úvodním letošním okruhovém klání na maďarském Hungaroringu, kde se jelo před dvěma týdny, se o právě uplynulém květnovém víkendu závodilo o další body do středoevropského mistrovství FIA CEZ, ale také do českého okruhového šampionátu. A také do šampionátů dalších středoevropských zemí.

  20. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vymazlený závodní víkend na Redbullringu

  Rakouští pořadatelé MSC Wolfsberg si dali skutečně velkou práci a uspořádali závodní víkend, jak se patří. Nejen, že se během víkendu objevily závody FIA CEZ, Eset TWC, P9 Challenge, ale také Škoda Octavia Cup, DMV GTC, Remus Cup, Sports Car Challenge a nemohly chybět velké formule z BOSS GP.

  18. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Western dostal do sedla ostřílené favority i mladé talenty Šiklů

  Třetí závod OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu v Šiklově mlýnu na Vysočině. Téměř pětikilometrová trať v areálu westernového městečka nejvíce sedla ostříleným jezdcům. Čtyřkolky dovedl do cíle Martin Miřejovský z Teamu Max 2, motorky Karel Brabec z Motokrosu na Cechu. Hned druhé pozice v absolutní pořadí ale patřily mladším borcům, kteří zajeli své nejlepší maratonské výkony. Ve dvou stopách zazářil 16letý Radek Porš z Haruda Team RAC Sedlčany - CZAUTO a v jedné stopě 21letý Josef Jaroš z Moto Klub HAM Zlaté Hory. Mezi auty kraloval Rostislav Plný se svojí buginou z týmu RP Interier. Své první zlato v kategorii mezi speciály nad dva litry vybojovali Jaroslav a Michal Valtrovi z VALTR offroad teamu. Offroadový skalp mezi sedmi speciály do dvou litrů ukořistil OM racing, bývalý Váňa offroad team. 

  18. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - Offroad a rally

 • Stříbrné i bronzové medaile zůstávají doma

  73 posádek z jedenácti zemí dnes mělo na programu poslední závodní den na ME třídy RS FEVA na Lipně. Podmínky pro mladé závodníky byly stejně jako včera velmi náročné. Byla zima, foukal západní vítr o síle do 6 m/s. Občas se přidal déšť. Odjely se tři závěrečné rozjížďky. Čtvrtou se již v časovém limitu odstartovat nepodařilo. Dnes se nejvíc dařilo britské posádce Jack Lewis a Lucas Marshall, kteří tak získali evropský titul v absolutním pořadí. Stříbro a bronz však zůstává v České republice. Druzí skončili sourozenci Jakub a Tereza Dobří z Lokomotivy Plzeň a třetí Jaroslav Čermák a Petr Košťál z YC Pardubice.

  17. 5. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Aquatlon v Brně ovládli Gajdošová a Kubínek

  Poslední závod Českého poháru v aquatlonu hostilo Brno. Kombinaci plavání a běhu zvládli nejlépe Romana Gajdošová a František Kubínek. Poslední podnik zároveň rozhodl o šampionech celého seriálu. Těmi se stali Tereza Zimovjanová a Jiří Kalus.

  17. 5. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Najde vedoucí soutěže The Most Challenge přemožitele?

  Už ve čtvrtek 19. května pokračuje na velkém závodním okruhu mosteckého autodromu stále oblíbenější soutěž The Most Challenge. Amatérští jezdci se při ní snaží objet dráhu v sériově vyráběném voze v čase pod dvě minuty. Velkou výzvou je výkon Lukáše Hinka, který začátkem května se svým BMW M3 zdolal okruh v čase 01:55,240 minuty, čímž stanovil rekord soutěže.

  17. 5. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.