klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • ME v Lisabonu potvrdilo dobrou výkonnost našich reprezentantek

  FrintováPortugalský Lisabon hostil o uplynulém víkendu evropský šampionát v triatlonu. Z českých reprezentantů potvrdila skvělou formu Vendula Frintová, která skončila na čtvrtém místě a je velkou nadějí pro olympijské hry. Velmi kvalitní výsledek zajela i Petra Kuříková, která v nabité konkurenci vybojovala 14. místo. Z trojlístku triatlonistů v kategorii Elite na startu se nejlépe dařilo Janu Čelůstkovi, který proběhl cílem na 23. místě.

  1. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Lukáš Kvapil absolvoval Merzouga Rally

  KvapilLukáš Kvapil, motocyklista týmu KM Racing a člen Dukly Praha splnil svá předsevzetí, úspěšně absolvoval závod dakarské série Merzouga Rally a kvalifikoval se tak na Rallye Dakar 2017. Podmínkou pořadatele bylo, aby Lukáš absolvoval marockou rally v PRO kategorii, což se mu podařilo. Jel na jistotu a v cíli skončil na 48. místě ve své skupině, celkově dojel 69. I přes zdravotní problémy, které ho pronásledovaly po celý závod, dokázal, na rozdíl od mnoha dalších nováčků, napoprvé náročnou rallye bez problémů dokončit. Nicméně, Merzouga Rally byla jednou z nejtěžších zkoušek, jeho dosavadní závodní kariéry. Z Maroka si Lukáš přiváží neocenitelné zkušenosti.

  30. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - motocykly

 • Petr Soukup si vybojoval slot na havajský šampionát

  LanzaroteTriatlonista z Nové Paky Petr Soukup se na podzim rozhodl, že se pokusí o slot na letošní IRONMAN Hawaii. Možnost startu si zajistil po výborném výkonu ve všech disciplínách (3.8 km plavání – 180 km na kole – 42 km běhu) na ironmanském závodě na Kanárských ostrovech, kde doběhl v čase 9:35 na druhém místě ve své věkové kategorii 25 – 29 let. S triatlonem má spojenou i svou práci, působí jako fyzioterapeut u triatlonové reprezentace.

  30. 5. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Skupina českých triatlonistů vyráží na Evropský šampionát

  FrintováPortugalský Lisabon bude o víkendu 28.-29.5. dějištěm Mistrovství Evropy v triatlonu, závodit se bude v Elite dospělých a juniorských kategoriích. Pro naši nejlepší triatlonistku Vendulu Frintovou se jedná o důležitý test formy před letní olympiádou v brazilském Riu, v kvalitní výsledek doufá i Jan Čelůstka a další reprezentanti.

  26. 5. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Autodrom přivítá podruhé Olympijský běh

  ilustračníPodruhé přivítá mostecký autodrom netradiční závodníky, kteří nejsou při dosahování sportovních výkonů závislí na síle a rychlosti strojů, ale výhradně na limitech svého těla. Ve středu 22. června totiž zaplní velký závodní okruh účastníci T-Mobile Olympijského běhu. Mohou si vybrat ze dvou tratí, osmikilometrové a o polovinu kratší. Odstartují v 18:30 hodin. Loňskou premiéru na autodromu si nenechalo ujít na 150 běžců a běžkyň všech věkových kategorií.

  26. 5. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Disko víkend ve Španělsku na Mistrovství Evropy Hill Climb

  SVC Náchod4. závod Mistrovství Evropy v závodech do vrchu se konal v malebném španělském městě Arriondas při 45. ročníku Subida Internacional al Fito. Trať svým profilem vyhovuje spíše speciálům poháněných na všechna 4 kola. Ale velká konkurence v kategorii již neumožňuje vynechat tento závod, a tak se doprovodný kamion se speciálem Audi DTM upraveným v dílnách SVC GROUP pro závody dovrchu, vydal na 2500km dlouhou cestu do Španělska, aby se pokusil získat alespoň nějaký bodík. 

  25. 5. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.