klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • V Plzni se od pátku do neděle koná triatlonový festival.

  ilustračníTriatlonový závod na olympijské distanci v areálu Bolevák v Plzni odstartuje prvním dílem závod Českého poháru, který se do západočeské metropole vrací po několika letech. Za projektem triatlonových klání na mnoha tratích pro různé věkové i výkonnostní kategorie je olympijský medailista a současný trenér národní triatlonové reprezentace Jan Řehula. Připraven je bohatý doprovodný program.

  10. 6. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • VITVER RACING na Ecce Homo vítězí ve třídě

  svcVítězství na ECCE HOMO upevnilo první místo Vladimíra Vitvera s AUDI TT-R DTM v absolutní klasifikaci Mistrovství Evropy Hill Climb Championship ve skupině E2-SH. Posunulo jej na 3. místo v celkové klasifikaci kategorie 2 bez rozdílu vozidel a tříd a rovněž je nejlépe hodnoceným českým závodníkem. Tým SVC GROUP CZECH NATIONAL TEAM v této kategorii figuruje hned za továrními speciály OSELLA a NORMA.

  8. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vítězové k CZECHMANovi...

  DžalajV sobotu 4.6. se ve Starých Ždánicích u Pardubic konal další ročník největšího triatlonového závodu v České republice s názvem CZECHMAN. Početné startovní pole závodilo na halfironmanské vzdálenosti (1.9km plavání – 90 km cyklistika – 21 km běh). Z vítězství se radovali Slovák Karol Džalaj a Simona Křivánková.

  8. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Kultovní závod Czechman opanovali Křivánková a Džalaj

  triatlonSvým druhým dílem pokračoval oblíbený seriál FORD CZECHMAN TOUR 2016 Českého poháru v dlouhém triatlonu a duatlonu. Kultovního závodu Czechman, který patří mezi nejoblíbenější podniky v Česku, se zúčastnilo téměř šest stovek sportovců. Z vítězství se radovali Simona Křivánková a Slovák Karol Džalaj.

  6. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Tomáš Enge usedne v Mostě do cupové Octavie

  tiskovkaMostecký závod obnovené série Octavia Cup, který bude 18. a 19. června součástí souboje cestovních vozů a formulí zóny střední Evropy The Most Fia Cars Central Europe Challenge, zpestří účast Tomáše Engeho, jednoho z nejúspěšnějších tuzemských jezdců a zatím jediného českého pilota Formule 1.
  „S mosteckým autodromem spolupracuji již druhým rokem, výsledkem je úspěšný projekt Enge Academy Most. Nabídky startovat v závodě seriálu Octavia Cup si velice vážím. Bude to pro mě výjimečný závod, neboť jsem členem týmu Reiter Engineering, a start mimo týmové barvy je proto naprostou výjimkou,“ uvedl Enge na čtvrteční tiskové konferenci společnosti AUTODROM MOST v pražském sídle Autoklubu ČR.

  2. 6. 2016 | Rubrika: Motorsport - okruhy

 • Vendula Frintová - rozhovor po ME Lisabon

  FrintováNejlepší české triatlonistce Vendule Frintové chybělo k další evropské medaili necelé půl minuty a doběhla na čtvrté pozici. Po vynikajícím plavání a aktivní cyklistice se rozhodovalo o medailích na běžecké části, kde jí v závěru došly síly. Před letošním vrcholem na olympijském závodě v brazilském Riu je tento úspěch dalším velmi povzbuzujícím výsledkem.

  2. 6. 2016 | Rubrika: Triatlon

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.