klusaci_2.jpgklusaci.jpgKolesa.jpg

 • "Před TRIPrague forma stále stoupá" říká Filip Ospalý

  OspalýVynikající český triatlonista Filip Ospalý ohlásil na jaře konec profesionální kariéry. V neděli 3.7. se postavil na start závodu Ironman 70.3 v norském Haugesundu. V cíli se radoval ze třetího místa. Čeští závodníci budou mít možnost s ním poměřit síly na blížícím se TRIPrague.

  9. 7. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • V Stockholmu se dařilo českým triatlonovým reprezentantům

  FrintováŠvédska metropole hostila v sobotu 2.července 2016 další závod Mistrovství světa v triatlonu pod hlavičkou ITU. Do Stockholmu se sjela silná konkurence světových es k jedné z posledních závodních prověrek před olympijským závodem. Česká reprezentantka Vendula Frintová zaznamenala další skvělý výsledek v podobě 9. místa.

  8. 7. 2016 | Rubrika: Triatlon

 • Vítr a slunce to je jachting!

  FireballNa Lipně se od soboty 2. do středy 6. 7. jelo mistrovství České republiky třídy Fireball. Na startu bylo 40 lodí včetně Slovinců a Švýcarů. Zároveň zde měly Český pohár třídy Cadet, 29er a Flying Dutchman. První den se odjely dvě odpolední rozjížďky za pulsujícího větru západních směrů o síle kolem 5 m/s. Druhý den následovaly další čtyři rozjížďky v podobném větru, který měnil směr i sílu. Skvěle jezdili mladí závodníci třídy Fireball Jiří Parůžek z Jachtklubu Toušeň a Jakub Košvica z Lodních Sportů Brno, kteří se usadili na čele.

  8. 7. 2016 | Rubrika: Voda a jachting

 • Nové sportoviště na vodě Kayak BeachBar na pražské Náplavce

  kayakPo vzoru řady evropských metropolí se jen před pár dny v Praze otevřelo historicky první sportoviště na vodě – Kayak BeachBar. Plovoucí ponton o rozměrech 40x10 metrů stojí na pražské Náplavce u zastávky Výtoň. Písečná část slouží zejména sportovním aktivitám, jako je plážový volejbal, tenis, mini fotbal pétanque a další. Vybavení na jednotlivé sporty je k zapůjčení přímo na místě. Ale k dispozici zde jsou i více relaxační aktivity, jako je třeba jóga, za kterou už není nutné mířit do zavřených tělocvičen. Druhou stabilní částí je Simply Cola Redbull bar s terasou pro přibližně 40 lidí. Jde přitom o první Redbull bar v celé Evropě.

  3. 7. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Soutěže amatérských jezdců zpestří doprovodný program

  octavia cupVe čtvrtek 7. července bude v areálu autodromu živo. V podvečer sem zamíří aktéři dalšího pokračování oblíbené soutěže amatérských jezdců na velkém závodním okruhu The Most Challenge, malý okruh na polygonu bude odpoledne pro změnu dějištěm novinky mosteckého automotoklubu nazvané „Hledá se nový okruhový šampion“. Jde o soutěž pro mladé muže a ženy ve věku 15 až 27 let, kteří si chtějí vyzkoušet pocity z ostré jízdy na uzavřené dráze a možná i nastartovat kariéru profesionálního jezdce. Účast v soutěži je díky záštitě Autoklubu České republiky finančně dostupná pro každého, na vítěze navíc čeká velmi zajímavá cena v podobě účasti v závodním víkendu obnoveného seriálu Octavia Cup v příštím roce.

  3. 7. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

 • Polovička sezóny je zde, aneb Lausitzring vítá Carboniacup

  carbonia cupJiž 4.7. přivítá letošní již čtvrté klání Carboniacupu 2016 okruh v Německu, nesoucí jméno Lausitzring, tedy česky Lužický okruh, na kterém jsou pro potřeby závodů Indycar i klopené zatáčky.

  1. 7. 2016 | Rubrika: Kam za sportem?

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.